Najlepszy darmowy live chat

 • Najlepszy darmowy live chat

  Najlepszy darmowy live chat

  Szukasz dobrego, darmowego czatu na swoją stronę WWW? Poznaj najlepszy darmowy live chat, bez żadnych ograniczeń, z mnóstwem opcji. W prosty sposób umieść go na swoich stronach.

   

  Live chat

  Na początek krótko o tym, czym jest live chat. To rozwiązanie, które z pewnością nie raz spotkałeś wchodząc na różne strony. To aplikacja, która umożliwia Ci nawiązanie kontaktu na żywo z przedstawicielem firmy w trakcie odwiedzania jej strony.

   

  Wchodzisz na stronę i w trakcie przeglądania oferty pojawia Ci się pytanie. Nie chce Ci się jednak lub nie masz czasu na wysyłanie maila, czy wypełnianie formularza kontaktowego z Twoim pytaniem i czekanie na odpowiedź. Chciałbyś dostać odpowiedź od razu. Inaczej… pójdziesz do konkurencji. Tutaj z pomocą przychodzi rozwiązanie typu live chat. No i tu zaczynają się schody. Które rozwiązanie wybrać? Ile to kosztuje? A może są dobre rozwiązania bezpłatne? Poznaj, moim zdaniem, najlepszy darmowy live chat.

   

  Najlepszy darmowy live chat

  Przedstawiam Ci rozwiązanie, które moim zdaniem bezsprzecznie zasługuję na tytuł: “Najlepszy darmowy live chat”. Dlaczego? Skupmy się na faktach.

   

  Możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb

  Najlepszy live chat musi pozwalać na dopasowanie chatu do naszych potrzeb. Głównie w zakresie wyboru kolorów, rozmiaru i pozycji, gdzie pojawi się chat na stronie. Jeśli Twoje kolory firmowe to np. niebieski i zielony, to czat w kolorze żółtym lub pomarańczowym nie będzie pasował. Ważne jest też dopasowanie wersji językowej. Poza gotowymi tłumaczeniami, w rozwiązaniu o którym piszę, masz możliwość pełnego dopasowania treści komunikatów. Co jest jeszcze ważne, by uzyskać tytuł: najlepszy darmowy live chat?

   

  Wygoda korzystania z aplikacji live chat

  Jak ja rozumiem wygodną aplikację live chat? Przede wszystkim możliwość dostępu do aplikacji z każdego urządzenia w każdym czasie. Rekomendowane przez mnie rozwiązanie posiada aplikacje na Windows, Mac OS X, Android, iPhone oraz API, pozwalające na integrację, jeśli posiadasz dedykowany system IT. Dodatkowo możesz wykorzystać gotowe integracje z WordPress, Joomla!, Magento, Prestashop, Drupal, Opencart i wieloma innymi rozwiązaniami. I to wszystko za darmo.

   

  Skala działania

  OK, a co, gdy moja firma jest duża, posiada wielu pracowników i wiele działów? Czy wówczas przypadkiem najlepszy darmowy live chat nie staje się dla mnie płatny? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Tym co dodatkowo wyróżnia rekomendowane przeze mnie rozwiązanie jest nielimitowana liczba agentów, departamentów i stron, na których chcesz korzystać z czatu na żywo. Co więcej, możesz dodać zdjęcia agentów wraz ze stanowiskami. Możesz też stworzyć aliasy, dzięki którym agenci mogą występować pod różnymi nazwami, imionami itp. A to wszystko całkowicie za darmo.

   

  A co, jeśli nie masz swojej strony internetowej? Możesz skorzystać z aplikacji chatu w domenie operatora.

   

  Czat na żywo na stronie

  W momencie, gdy nowa osoba pojawi się na Twojej stronie, możesz zostać powiadomiony o tym dźwiękiem i komunikami w aplikacji na komputerze lub telefonie. Wszystko zależy od ustawień, które Ci odpowiadają. W czasie rzeczywistym uzyskasz informacje o tym, z jakiej przeglądarki i z jakiego systemu operacyjnego korzysta gość na Twojej stronie. Dodatkowo dowiesz się, z jakiego kraju wszedł na Twoją stronę i, co bardzo ważne, na jakiej podstronie Twojego serwisu obecnie przebywa.

   

  Dodatkowo, jak przystało na najlepszy darmowy live chat, masz przegląd pełnej historii rozmów i odwiedzin Twoich stron. Możesz również zablokować czat dla wybranych domen, w zależności od potrzeb.

   

  Pełna automatyzacja czatu

  Najlepszy darmowy live chat musi być również zautomatyzowany i… jest. Możesz ustawić automatyczne włączanie i wyłączanie czatu w określonych godzinach, w zależności od dnia tygodnia i strefy czasowej. Poza tym możesz ustawić też automatyczne skrypty i dopasować je do swoich potrzeb. Określ np. co ma zobaczyć odwiedzający Twoją stronę, gdy napisze na czacie, a operator nie odpowie mu w określonym czasie. Może chcesz, żeby po wejściu na określone podstrony twojego serwisu automatycznie wyskakiwało okno czatu po upływie określonego czasu? A może masz jeszcze inne pomysły? Dobra wiadomość – najlepszy darmowy live chat posiada te wszystkie funkcjonalności.

   

  Automatyzacja dotyczy również prowadzenia rozmów. Możesz skorzystać ze skrótów, aby po wpisaniu określonego hasła przez agenta, pojawiała się automatyczna treść. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas i zwiększa efektywność pracy.

   

  Co dalej?

  W mojej opinii, żeby zasłużyć na tytuł “najlepszy darmowy live chat”, rozwiązanie takie musi być nieustannie rozbudowywane i ulepszane. I tutaj również mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Autorzy regularnie udostępniają nowe funkcje i zapowiadają kolejne.

   

  OK. Chcesz zobaczyć taki live chat na żywo w akcji? Przykład wdrożenia możesz zobaczyć na stronie naszego projektu Kameleo24™ – oprogramowanie w chmurze.

   

  Jak to wszystko może być za darmo?

  Twórcy aplikacji zarabiają obecnie sprzedając usługi obsługi czatu dla wybranych firm. Dzięki temu całe rozwiązanie jest całkowicie darmowe, bez żadnych limitów i ograniczeń.

   

  Poznaj najlepszy darmowy live chat

  Nie będę Cię dłużej trzymał w napięciu. Poznaj, moim zdaniem, najlepszy darmowy live chat: tawk.to

   

  Życzę Ci miłego korzystania i super efektów biznesowych.

   

   

  ***

  Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów na tym blogu? Zapisz się do newslettera a nie częściej niż raz w tygodniu dostaniesz mailem informacje o nowych wpisach.

  ***

  UdostępnijShare on Facebook
  Facebook
  0Tweet about this on Twitter
  Twitter