O mnie

O autorze

Paweł ŚledzińskiCześć. Nazywam się Paweł Śledziński. Jestem właścicielem firmy Perfect One, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania.

 

O czym jest ten blog?

Na blogu poruszam tematy związane z:

– rozwojem osobistym,
– stawaniem się lepszym,
– zwiększaniem efektywności,
– ciekawymi narzędziami wspomagającymi codzienną pracę i życie.

 

Możesz spodziewać się kilku nowych wpisów tygodniowo. Żeby niczego nie przegapić zachęcam Cię do subskrypcji poprzez e-mail lub kanały RSS. Formularz subskrypcji i linki do kanałów RSS znajdziesz w kolumnie po prawej stronie.

 

 

 

Moja krótka biografia

Urodziłem się w 1981 roku. W 2005 roku ukończyłem Akademię Ekonomiczną w Poznaniu – kierunek Zarządzanie i marketing, specjalizacja Handel i marketing. Rok później spełniłem jedno ze swoich marzeń i rozpocząłem działalność gospodarczą pod marką Perfect One.

 

Na początku działalności zajmowaliśmy się usability wykonując badania użyteczności i funkcjonalności systemów informatycznych. Ponieważ zgłaszali się do nas klienci zainteresowani głównie… wykonaniem przez nas stron i systemów informatycznych, zmieniliśmy profil działalności i do dziś zajmujemy się tworzeniem oprogramowania.

 

W ramach naszej działalności pracowaliśmy bezpośrednio dla naszych klientów lub pośrednio dla klientów agencji reklamowych. Tworzyliśmy systemy IT takie, jak CRM, programy partnerskie, programy lojalnościowe, workflow, oprogramowanie dla firm MLM, oprogramowanie dedykowane, specjalistyczne i wiele innych.

 

Mieliśmy przyjemność bezpośredniej lub pośredniej pracy dla takich firm, jak home.pl, nazwa.pl, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu, W. Kruk, Deni Cler, Fujitsu Siemens, Xerox, Grupa Żywiec, Herlitz, Arum S.A., Torpol, Virke, Powiat Słupca, Advertiva, Zeto S.A., Postal, Euro Apteka, Umbreit Interactive, Media Home, KELC, SAWEX i wiele innych.

 

Zgodnie z profilem Dynamiki Bogactwa jestem kreatorem. Moimi mocnymi stronami są przede wszystkim wizjonerstwo i bardzo duża kreatywność. Potrafię inspirować i stymulować siebie i innych do działania. Umiem pracować wielozadaniowo i szybko w uzyskiwać upragnione rezultaty. Uwielbiam rozpoczynać i tworzyć nowe projekty i produkty.

 

Świadomość tego, że jestem kreatorem pomogła mi znaleźć prawdziwą pasję w pracy i rozpocząć nowy projekt o nazwie Kameleo24™. Jest to oprogramowanie w chmurze, które efektywnie łączy listę zadań do zrobienia (ang. to do list), system CRM i program do faktur, ale to nie wszystko… Po więcej szczegółów zapraszam na stronę projektu – Kameleo24.com

 

Czego poszukuję?

Szukam przede wszystkich ciekawych kontaktów i możliwości biznesowych związanych z Perfect One i z Kameleo24™.

 

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Wyślij mi  lub skontaktuj się ze mną poprzez:

 

fb twitter