Symu.co – Prezentacja projektów online

 • Symu.co – Prezentacja projektów online

  Symu.co – Prezentacja projektów online

  Szukasz narzędzia, które pozwoli prezentować projekty online bezpośrednio w przeglądarce? Skorzystaj z Symu.co

   

  Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam ciekawe narzędzie, które pozwala na prezentację projektów online bezpośrednio w przeglądarce.

   

  Symu.co

  Narzędzie, jakim jest serwis symu.co, świetnie sprawdzi się, jeśli w swojej pracy współpracujesz z grafikami. Czy zdarzyło Ci się, że grafik przesłał Ci projekt, a Ty próbowałeś przekazać mu listę swoich uwag? “Proszę o przesunięcie tego elementu, który znajduje się nad czwartym akapitem w środkowej kolumnie w prawo tak, by był na tej samej wysokości co zdjęcie z głównego banera…”. Znasz to? Czy taka uwaga jest precyzyjna i zawsze skutkuje tym, że grafik właściwie zrozumie Twoje uwagi? Absolutnie nie.

   

  Tutaj z pomocą przychodzi serwis symu.co, który jest świetnym narzędziem do grupowej pracy nad projektami graficznymi. Jak działa symu.co?

   

  Na początek grafik umieszcza w serwisie projekt graficzny. Może to być na przykład projekt Twojej strony internetowej. Następnie udostępnia Ci link do podglądu. Już to jest bardzo wygodne, ale na tym oczywiście nie koniec. Możesz kliknąć w dowolnym miejscu projektu i dodać tam swój komentarz. Co więcej? Komentarze może dodawać wiele osób, np. cały zespół pracujący nad danym projektem.

   

  Chcesz być na bieżąco z dodawanymi komentarzami? Nic prostszego. Symu.co może powiadomić Cię poprzez e-mail o dodawanych komentarzach. Jeśli w danym projekcie jest sporo zmian z pomocą przyjdzie Ci funkcja śledzenia historii zmian w formie wersji projektu.

   

  Być może wyda Ci się to banalne, jednak w praktyce najlepiej sprawdzają się proste i skuteczne narzędzia. Symu.co jako narzędzie świetnie zastępuje nieefektywną komunikację poprzez e-mail. Więcej na ten temat przeczytasz w darmowym ebooku “Perfekcyjne zarządzanie pocztą e-mail”, który możesz pobrać na stronie projektu wprowadzanego obecnie przez moją firmę pod marką Kameleo24™.

   

  Polecam Ci symu.co jako świetne narzędzie do pracy nad wszelkimi projektami graficznymi.

   

  ***

  Nie chcesz przegapić kolejnych wpisów na tym blogu? Zapisz się do newslettera a nie częściej niż raz w tygodniu dostaniesz mailem informacje o nowych wpisach.

  ***

  UdostępnijShare on Facebook
  Facebook
  0Tweet about this on Twitter
  Twitter